Over ons

16km Club Kootwijkerbroek e.o.

Onze club bestaat uit liefhebbers van oldtimer tractoren en landbouwmachines. Met elkaar genieten zij van het bekijken, opknappen en bedienen van oude machines. Door ons te verenigen zijn we in staat om evenementen en club bijeenkomsten te organiseren waar we het materieel kunnen gebruiken zoals het oorspronkelijk bedoeld was. Zo gebruiken we de oude tractoren en machines om te dorsen, ploegen, tourtochten, trekkertrekwedstrijden en nog veel meer.

Wil je ook lid worden, of wil je meer weten over onze activiteiten? Kijk dan verder op deze website of meld je direct aan.

Bestuur

Voorzitter

Pieter Kool

Voorzitter

Pieter Kool
0318-485 867 of 06-405 027 67
pieter.kool@16kmclub.nl
E-mail

Secretaris

Jan Verschuur

Secretaris

Jan Verschuur
06-207 218 91
secretaris@16kmclub.nl
E-mail

Penningmeester

Bart van den Brink

Penningmeester

Bart van den Brink
06-537 144 39
bart.van.den.brink@16kmclub.nl
E-mail

Bestuurslid

Cor van de Loenhorst

Bestuurslid

Cor van de Loenhorst
06-125 927 67
cor.van.de.loenhorst@16kmclub.nl
E-mail

Bestuurslid

Jan Brons

Bestuurslid

Jan Brons
06-250 851 31
jan.brons@16kmclub.nl
E-mail

Redactie

Erica van den Brink

Redactie

Erica van den Brink
0342-442303 of 06-12525300
redactie@16kmclub.nl
E-mail

Correspondentie

Correspondentie adres:

Jan Verschuur

PC Hoofdstraat 21

3771 ZL Barneveld


Aanmelden nieuwe leden:

Via pagina ‘Lid worden

Wijzigingen ledenadministratie

Bart van den Brink

Redactie adres:

Erica van den Brink

Wolweg 61

3776 LN Stroe

NB: Gelieve niet op zondag bellen en op werkdagen bij voorkeur na 18:00 uur

Foto impressie van onze club en activiteiten

Wil je ook lid worden?