Voorzitter
Pieter Kool pieter.kool@16kmclub.nl
Tel: 0318-485867
Mob: 06-40502767

Secretaris
Jan Verschuur secretaris@16kmclub.nl
Mob: 06-20721891

Penningmeester
Bart van den Brink bart.van.den.Brink@16kmclub.nl
Mob: 06 – 53714439
Fax: 0342 – 443927

Bestuurslid
Cor van de Loenhorst  cor.van.de.loenhorst@16kmclub.nl

Mob: 06-12592767

Bestuurslid
Jan Brons jan.brons@16kmclub.nl
Tel: 0342-787635 Mob: 06-25085131

Correspondentie adres
Jan Verschuur PC Hoofdstraat 21 3771 ZL Barneveld Mob: 06-20721891 Email: secretaris@16kmclub.nl

Aanmelden nieuwe leden / adreswijzigingen etc.
Bij voorkeur via deze website / zie lid worden.

Bart van den Brink Mob: 06 – 53714439                                                                  Email: bart.van.den.Brink@16kmclub.nl

Redactie
Erica van de Brink: Wolweg 61, 3776 LN, Stroe redactie@16kmclub.nl

N.B. Bovengenoemde personen gelieve niet op zondag bellen en bij voorkeur op werkdagen na 18:00