16km Club Kootwijkerbroek

De club voor liefhebbers en eigenaren van oude tractoren.

Contact

Voorzitter
Pieter Kool pieter.kool@16kmclub.nl
Tel: 0318-485867
06-40502767

Secretaris
Jan Verschuur Secretaris@16kmclub.nl
Tel: 06-20721891

Penningmeester
Bart van den Brink Bart.van.den.Brink@16kmclub.nl
Tel: 06 – 53714439
Fax: 0342 – 443927

Bestuurslid
Gert Top gert.top@16kmclub.nl
Tel: 06 – 2367 5634
Fax: 0342 – 444475

Bestuurslid

Jan Brons  Tel. 0342-787635 Mob. 06-25085131  jan.brons@16kmclub.nl

Correspondentie adres
Jan Verschuur PC Hoofdstraat 21 3771 ZL Barneveld Tel: 06-20721891 Email: Secretaris@16kmclub.nl

Aanmelden nieuwe leden.
Bij voorkeur via deze website / zie lid worden.

Bart van den Brink Tel: 06 – 53714439 Fax: 0342 – 443927 Email: Bart.van.den.Brink@16kmclub.nl

Leden Administratie voor (adres)wijzigingen etc Redactie 16 km club blad
Bart van den Brink Tel: 06 – 53714439 Fax: 0342 – 443927

Redactie
Erica van de Brink: Wolweg 61, 3776 LN, Stroe redactie@16kmclub.nl

Aanmelden Evenementen
Gert Top Paltrokstraat 25b 3774 CR, Kootwijkerbroek Tel 06-23675634. Fax 0342-444475 gert.top@16kmclub.nl

N.B. Bovengenoemde personen gelieve niet op zondag bellen!!